İstanbul Vinç Kiralama

İstanbul Kiralık Vinç Hizmetleri olarak firma bünyemizde bulunan mobil vinçlerimiz ile İstanbul tüm ilçelerine kısa ve uzun süreli vinç kiralama hizmetleri vermekteyiz.
 

Firmamız farklı metrajlardakı makaslı platform ve eklemli platformların yanında 30 tonluk hiap 35 tonluk hiap 45 tonluk hiap ve 75 tonluk hiyaplarıyla Türkiye nin her bilgesinde hizmet vermektedir.
 

İstanbul’da vinç hizmeti olarak ağır yük yükleme, montaj ve demontaj hizmeti, fabrika demontaj, taşıma ve montaj hizmeti, rüzgâr enerjisi montajı, tüm santrallerde proje süresince aylık ve yıllık vinç kiralaması, kule vinç demontaj ve montajı, silo, tank, reaktör ve buna benzer endüstriyel ağır sanayi montajı ve birçok alanda hizmetimiz güvenli bir şekilde yapılır.
 

 

Her türlü yükleme ve boşaltma işleminizde İstanbul Kiralık Vinç’in kamyonlu vinç hizmetlerinden profesyonel olarak yararlanabilirsiniz. İstanbul kamyon vinçler sizlere hızlı, kolay ve güvenli bir yükleme ve boşaltma sağlar.
 

Bayrampaia ilçesinde en son teknoloji ürünü olan ve güvenlik sertifikalı her çeşitteki vinçlerimizi uygun fiyatlar ile operatörleri ile birlikte saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık zaman periyotları ile kiralayarak yapılması gereken işlerinizde kullanabilirsiniz.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol