İstanbul Mobil Vinç Kiralama

Makine parkurumuzdaki araçların üzerine eklenebilecek sepetler yardımı ile ulaşılması zor olan yüksek yerlere sizleri ulaştırıyoruz. Çatı-kolon-çelik konstrüksiyon montajları, dış cephe boya işleri, sıva işleri, trafo işleri, elektrik işleri, dış cephe cam silme işleri, ağaç budama işleri, bina cephelerinde tadilat işleri, afiş asma işleri, cam montaj ve tabela montaj işleri, inşaat sektöründeki tüm vinç işleri ve daha birçok hizmeti sizler için sunmaktayız.
 

 

İstanbul Kiralık Vinç olarak, 35 metreye kadar  araç üstü sepetli platform hizmeti vermekteyiz. Kiralık Sepetli Platform veya Personel Yükseltici ihtiyacınız olduğunda 7 gün / 24 saat hizmetinizdeyiz.


Firmanızda, binanızda, sitenizde, otelinizde kısacası yüksekte yapılması gereken bir işiniz olduğunda personelinizi veya kendinizi riske atmayın. Tüm Sepetli Platformlarımızı saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Yapacağınız işi bize tarif edin, ihtiyacınıza göre en uygun aracı tespit edip teklifimizi iletelim.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol