Forklift Kiralama

İnsan gücünün yetmediği alanlarda, ağır ve yüksek kaldırma performansı gösteren forklift kiralama fiyatları, forklift almaktan çok daha ucuza mal olmaktadır. Hem ekonomik hem de kullanışlı olan forklifler, depolama alanlarında ve ağır iş gücünün kullanıldığı diğer alanlarda kullanılabilmektedir. Siz de etkili bir çalışma performansı için kiralık forklift firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Forklift Kullanım Alanları

İnsan gücünün yetmediği alanlarda kullanılan forklift bütün taşıma ve yükleme işlemlerinde kullanılabilmektedir. Size bu alanda hizmet verecek olan forklift kiralama firmaları uygun ve kullanışlı imkanlarıyla işinizi daha kaliteli yapmanızı sağlayacaktır.

 

 

Forklift Kiralamanın Faydaları

Forklift kiralamak, satın alma işlemlerine göre çok daha az masraflara sahiptir. Hem bakımı yapılır hem yedek parçaları takviye edilir. Bu sayede siz de sadece işinize konsantre olabilirsiniz.

  • Forklift kiralama ekonomik bir yöntemdir.
  • Yedek parça ve teknik servis hizmeti verilir.
  • Adresinize teslim edilerek, iş bitiminde adresinizden alınır.
  • Yağ, yakıt ve operatör firmalar tarafından karşılanır.
  • Arıza durumlarıyla kiralama firmaları ilgilenir.

 Forklift Kiralamanın Avantajları

 Oldukça pahalı makineler olan forkliftler, satın alınmak istenildiği zaman şirketler üzerine   büyük bir maliyetin yüklenmesine neden olmaktadır. Oysa forklift kiralama işlemi   sayesinde şirketlerin kasasından toplu halde para çıkmasının önüne geçilmektedir.   Üstelik kiralık forklift fiyatları, satın alma ile kıyaslandığı zaman, oldukça makul bir   tutara denk gelmektedir. Bu sayede firmalar hem işlerini kısa sürede ve düşük maliyetle   yapacak; hem de kasalarından yüklü miktarda nakit çıkışı olmayacak ve bu nakit para   ile başka işler yapabilecektir. Ayrıca forklift kiralama işleminin bir diğer avantajı da,   kiralama ücretinin yıl sonunda vergiden düşülebilmesidir. Sırf bu avantajı için bile pek   çok şirket kullanacağı araçları kiralama yoluna gitmektedir. Vergiden düşme işlemi ile   birlikte, kiralanan forklift çok düşük maliyet ile işin yapılmasını sağlamış olmaktadır. Son   olarak da kiralama yapılan araçların bakım, servis, sigorta gibi işlemleri ile kiralama   şirketi ilgilenmektedir. Bu da kiralayan firmanın bu gibi işlerle uğraşma zahmetinden   kurtulması anlamına gelmektedir.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol